Malorážkový benchrest, hlavně v Čechách.

Proč vznikl tento web

Malorážkový benchrest jsem začal střílet asi před rokem a řekněme si že dosud nic moc.
Ale hned na začátku jsem zjistil, že jsou zde dvě skupiny, které se v některých ohledech slušně řečeno nemusí. Je tu oficiální a mezinárodně uznaná CBRA a pak druhá skupina, která pořádá neregistrované soutěže sice podle přibližně stejných pravidel, ale není to přesně to samé.
Když se pak člověk podívá na web CBRA, tedy benchrest.cz, nabyde dojmu, že jiné než registrované soutěže u nás nejsou a pokud se nečlen CBRA zůčastní jejich závodů, ve výsledkových listinách se někde objeví a někde ne.
Když chce člověk střílet Středočeskou ligu, tak kalendář závodů se občas aktualizuje při závodech (ale aktuální stav nikde na webu není), takže pokud se člověk s někým nepotká, nebo nezavolá, nemusí vůbec vědět kdy a kde se závodí. A s výsledky to taky není nejlepší Letní liga se dostřílela v září a dosud se na webu konečné výsledky neobjevily, jen jsou vyvěšeny v Malém Újezdě.
Takže proto tento web.
Chtěl bych na něm za prvé uvádět termíny soutěží (tedy pokud se k informacím o nich dostanu) a za druhé uvádět, pokud možno aktuálně i výsledky.
04.11.2008 23:08:45
jmc07
UPOZORNĚNÍ NA STRÁNKÁCH SE TRVALE PRACUJE
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one